• Yıllık bağlamalarda %25 indirim + 2 ay ücretsiz süre
  • Katamaranlara özel yıllık bağlamalarda %30 indirim + 2 ay ücretsiz süre
  • Günlük bağlamalarda %50 indirim
  • Kışlama dönemi bağlamalarında %50 indirim(1 Ekim-31 Mayıs arası)
  • Katamaranlara özel kışlama dönemi bağlamalarında %60 indirim(1 Ekim-31 Mayıs arası)
  • Yaz dönemi; 1 ve 2 aylık bağlamalarda %30 indirim
  • Yaz dönemi; 3,4,5 aylık bağlamalarda %10 indirim
Karapark Kampanyaları;

* Kara Park: Ücretsiz. Karada kalınan süreyi içerir deniz bağlama sözleşmesi olması zorunludur.

* 14 Gün Ç/A Kampanyası.(14 güne kadar karapark ücretsiz. Sadece Çekme-Atma ücreti tahsil edilir. Alt yıkama ayrı olarak ücretlendirilir.(2 €/m2))

ŞARTLAR:

* Hava muhalefeti vb. sebeplerle teknenin karaya alınamaması durumunda geçen süre/gün 14 günlük süreden sayılır, teknenin karaya alınma operasyonu için nihai karar marina yönetimine aittir.

* Kampanya sadece 14 gün ile sınırlıdır.

* Karada kalma süresinin 14-30 gün arasında olması durumunda 15. günden itibaren 30. güne kadar geçen her gün için denizde bağlama ücreti alınır. Örnek: Karada 25 gün kalan tekne, Çekme Atma Ücreti + 11 gün barınma öder.

* Karada veya denizde kalma süresinin 30 günü geçmesi halinde teknenin marinaya geliş tarihinden itibaren bağlama sözleşmesi yapılır. Örnek: marinada 30 gün kalan tekne 30 gün bağlama ücreti + Çekme Atma ücreti öder.

  • Çekme Atma Ücret Hesaplama: (Tam Boy x En x Birim Fiyat(8 Euro))+ Damga Vergisi
Promosyonlar;

* Kıdem Kampanyası(Marinamızda kaldığınız her yıla özel ilave 15 gün süre)

* Arkadaş Tekne Kampanyası (Marinamıza yıllık sözleşme yapmak üzere getirdiğiniz arkadaş tekneye ve size ilave 15 gün süre.)

* Sıfır Tekne Kampanyası (Son 1 yıl içinde alınan sıfır tekneye özel yıllık bağlamalara ilave %10 indirim ve 1 ücretsiz alt yıkama.)

* Satılık Tekne Kampanyası (Marinamızda bağlı bulunan yıllık sözleşmeli teknenizin satılıp, yeni bir tekne alarak marinamız ile yıllık sözleşme yapmanız durumunda, eski teknenize ait kalan günlerin bedeli yeni teknenize aktarılır.)